5ci        www.penki.lt        Ieskok.penki.lt        KITI 5ci PROJEKTAI  

   
   

Log In
Log Off
Reklama
IRC vartotojai
Informacija
Kas yra IRC
Naudingos ir įdomios nuorodos apie IRC
Nuorodos apie IRC iš Search.lt
IRC tinklai Lietuvoje
IRC klientai
FAQ
Pagalba
Humoras
IRC.LT


Kovas 2018
Pr A T K Pt Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
www.search.lt 

www.chat.lt 

www.5ci.lt/lgames

Apdovanojimai
Jūsų slapyvardis : Guest

Kas yra IRC ?


       Internet Relay Chat arba paprasčiausiai IRC, kartais vadinamas ir International Relationship Center (Tarptautinis pažinčių centras) yra labai sudėtinga sistema, turinti tūkstančius serverių, sujungtų į vieną tinklą. Yra ir mažų tinklų, kuriuos sudaro vienas ar du serveriai, o yra ir milžiniškų, kurių serveriai išdėstyti visuose pasaulio kampeliuose.

       IRC – sistema, leidžianti kalbėtis su milijonais žmonių iš viso pasaulio. Šią programą 1988-aisiais sukūrė Suomijos studentas Jarkko Oikarinen; sistema iš pradžių buvo planuojama kaip komunikacinė sistema jo „Mailbox“ – „OuluBox“. Vėliau ši programa buvo išplatinta po visą pasaulį.

       IRC kiekvienas turi savo slapyvardį („nick“), o tikri vardai dažnai lieka nežinomi. Slapyvardį Jūs galite sugalvoti pats(-i). Renkantis slapyvardį, reikia turėti omenyje tai, kad kas nors kitas jau gali turėti tokį pat slapyvardį (jie negali kartotis). Pagal slapyvardį kiti spręs apie Jus!

       Visas IRC padalintas į kanalus, kuriuose galima susipažinti ir pabendrauti su žmonėmis. Kiekvienas kanalas turi savo pavadinimą, kuris prasideda ženklu „#“, pvz., #dreamland. Taip pat Jūs galite sukurti savo asmeninį kanalą; galite pasikalbėti su kuo nors asmeniškai. Niekas Jums netrukdys.

       IRC pasaulyje Jūs galite sukurti bet kokį įvaizdį ir tapti tuo, kuo norite. Žinokite, kad internetas – tai vieta, kurioje žmonės ilsisi nuo realaus gyvenimo.

       Kokį tinklą Jūs pasirinksite, nuspęskite patys. Serverių sąrašus Jūs galite peržiūrėti čia.

   
© 1998 - 2018 Penki Kontinentai, Ltd.

Webmaster

Last modified: May 17 2017 15:56:43.